zabawka CUDAK KOTEK

Nowy produkt

Cudak Kotek w wesołym, tęczowym sweterku. Jeśli tylko zechcesz, będzie z Tobą chodzić wszędzie, nawet na długie spacery...

Więcej szczegółów

54,00 zł brutto

Więcej informacji

Chyba każdy lubi milutkie, mięciutkie zwierzaki. Cudak Kotek w wesołym, tęczowym sweterku jest uroczym stworzeniem, którego nie da się nie lubić. Może i czasem robi to, co sam chce, ale jeśli tylko zechcesz, będzie z Tobą chodzić wszędzie, nawet na długie spacery. Nigdy nie będzie Ci z nim nudno! Z tej serii mamy jeszcze pieska, misia i zająca.

Bezpieczny dla dzieci.

Wysokość 24 cm.

Wykonanie: ręczne na szydełku. Materiał: akryl + kulka silikonowa.

Zabawkę wykonuję na Twoje konkretne zamówienie. Zwykle wysyłam ją w ciągu 1-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. Gdyby czas realizacji zlecenia miał się wydłużyć (np. okres świąteczny), poinformuję Cię o tym. Jeżeli zależy Ci na ekspresowym wykonaniu zamówienia, skontaktuj się ze mną, postaram się pomóc.

Nie ma możliwości zwrotu towaru wykonanego na indywidualne zamówienie lub zmodyfikowanego na indywidualną prośbę kupującego.

Większość zabawek prezentowanych w moim sklepie jest już zrobiona i przygotowana do wysyłki. W takim przypadku realizacja zamówienia następuje w ciągu 1 dnia roboczego od zaksięgowania płatności na moim koncie.

Jeśli chcesz sprawdzić, jakie zabawki są gotowe "od ręki" - skontaktuj się ze mną.

Produkty powiązane