zabawka BAJKOZAUR

Nowy produkt

Przyjazny i mało groźny. Tęczowe kolce to jego znak rozpoznawczy.

Więcej szczegółów

74,00 zł brutto

Więcej informacji

Przyjazny i mało groźny. Nie ma ogromnych zębów i paszczy. Niby podobny do dinozaura, ale... dinozaury nie były z bajki... Nie umie pływać ani latać. Za to uwielbia dzieci :) Tęczowe kolce to jego znak rozpoznawczy.

Bezpieczny dla dzieci.

Wysokość 34 cm, szerokość 29 cm.

Dostępny w dwóch kolorach: niebieskim lub szarym - kolce tęczowe. Na życzenie Kupującego mogę wykonać taką zabawkę w innych kolorach.

Wykonanie: ręczne na szydełku. Materiał: akryl + kulka silikonowa.

Zabawkę wykonuję na Twoje konkretne zamówienie. Zwykle wysyłam ją w ciągu 1-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. Gdyby czas realizacji zlecenia miał się wydłużyć (np. okres świąteczny), poinformuję Cię o tym. Jeżeli zależy Ci na ekspresowym wykonaniu zamówienia, skontaktuj się ze mną, postaram się pomóc.

Nie ma możliwości zwrotu towaru wykonanego na indywidualne zamówienie lub zmodyfikowanego na indywidualną prośbę kupującego.

Większość zabawek prezentowanych w moim sklepie jest już zrobiona i przygotowana do wysyłki. W takim przypadku realizacja zamówienia następuje w ciągu 1 dnia roboczego od zaksięgowania płatności na moim koncie.

Jeśli chcesz sprawdzić, jakie zabawki są gotowe "od ręki" - skontaktuj się ze mną.

Produkty powiązane