czapka MORO

Nowy produkt

Oryginalna czapka - znany i bardzo lubiany wzór moro. Kolory ziemi - z jednej strony maskują, a z drugiej przyciągają uwagę.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Więcej informacji

Oryginalna czapka - znany i bardzo lubiany wzór moro. Kolory ziemi - z jednej strony maskują, a z drugiej przyciągają uwagę. Dla kobiet proponuję wykończenie w kolorze podkreślającym kobiecość czyli różowym. Dla mężczyzn wybrałam wykończenie w pełnym energii kolorze pomarańczowym. Możesz także zamówić wykończenie czapki w zupełnie innym kolorze - żółtym, niebieskim, zielonym, czerwonym, fioletowym - jakim tylko chcesz.

Bardzo fajnie wygląda cała rodzina w takich samych czapkach, można np. zamówić komplet dla taty i synka :)

Czapeczka jest bardzo ciepła, od środka ma wszyty polar - nawet największe mrozy nie będą Wam przeszkadzać w aktywności na świeżym powietrzu!

Zamawiając czapeczkę sugeruję zmierzyć obwód głowy - podane przeze mnie przedziały wiekowe są orientacyjne.

Wykonanie: ręczne na szydełku. Materiał: akryl.

Czapkę wykonuję na Twoje konkretne zamówienie. Zwykle wysyłam ją w ciągu 1-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. Gdyby czas realizacji zlecenia miał się wydłużyć (np. okres świąteczny), poinformuję Cię o tym. Jeżeli zależy Ci na ekspresowym wykonaniu zamówienia, skontaktuj się ze mną, postaram się pomóc.

Nie ma możliwości zwrotu towaru wykonanego na indywidualne zamówienie lub zmodyfikowanego na indywidualną prośbę kupującego.

Produkty powiązane